Ako sa navždy zbaviť alergie a atopického ekzému

Metoda cesta.jpg

Ak niečomu veríte, deje sa to.

Chce to len prevetrať naše zakorenené presvedčenia a uveriť, že existujú aj iné možnosti, ako sú len návštevy kožného lekára, alergológa alebo imunológa

Niekedy som neveriacky krútila hlavou. Dnes sa len pousmejem a viem, že zázraky sa dejú. Jeden som zažila na svojej koži, vlastne Matejovej. ;-)

O tom, že existuje klinika Medante, pre ktorú nie je celostná medicína iba neznámym pojmom, som sa dozvedela na konferencii Umenie byť ženou.

Tam Michal Andrejco porozprával svoj príbeh, ako sa vyliečil z celiakie - choroby, ktorú bežná medicína považuje za nevyliečiteľnú.

Ak si niečo poradilo s celiakiou, atopický ekzém bude brnkačka. Chytila som Mateja pod pazuchu, nasadla na autobus a namierili sme si to rovno do Bratislavy.

Po vstupnej konzultácii a sedení s odborníčkou na zdravú výživu a homeopatiu sme nakoniec skončili u Zuzky Bohušovej, terapeutky metódy CESTA od Brandon Bays.

Zuzka je milé, usmievavé žieňa, ktoré si veľmi rýchlo nájde cestu do srdiečka vášho dieťatka. S deťmi to naozaj vie. :-) 

Na začiatku mi položila pár otázok a potom sa s Matejom pustila do práce. K obom som sa pridala zhruba po polhodine. Zuzka mi podrobne vysvetlila možnú príčinu Matejovho atopického ekzému a alergií.

rhinestones-364276_1280.jpg

Detaily si už nepamätám.

V tom čase však vo mne zarezonovala jedna Zuzkina veta:

„Matej mi povedal, prečo má atopický ekzém. Je to z toho dôvodu, že si mu do telíčka dala kamienky.“

Ostala som stáť ako obarená. Môj rozum to nebral. Vôbec som tomu nerozumela.  nerozumela. Nechápala som, ako som mu mohla do telíčka dať tie kamienky. Čo som ich zhltla? 

Otázky, otázky, samé otázky a žiadna logická odpoveď.

Celou cestou domov som rozmýšľala a hľadala normálne vysvetlenie. To som nakoniec dostala až od môjho manžela: „Veď to je jasné. Už sa nepamätáš, ako si tesne po pôrode šla na operáciu žlčových kameňov? Tie tam museli byť aj počas tehotenstva.“

Neskončilo to jednou terapiou. Pustili sme sa do hľadania skutočnej príčiny atopického ekzému a alergií (z môjho príbehu viete, že ich bolo niekoľko: alergia na mlieko, vajce a zemiakový škrob).

Aby som tomu lepšie porozumela, prečítala som si knihy od Brandon Bays: Cesta, Cesta pre rodičov a deti.

Úžasné na tejto metóde je, že sami nájdete skutočnú príčinu vašich zdravotných ťažkostí, či už je to dospelý alebo dieťa. Terapeut vás týmto zistením sprevádza.

Úpravou stravy sa Matejov atopický ekzém výrazne zlepšil. Alergie však ostali. Niekedy boli dni, že ani striktné vylúčenie alergénov zo stravy nezabralo. Atopický ekzém si žil svojim vlastným životom.

Preto som hľadala aj iné riešenia, vďaka ktorým sa atopického ekzému a alergií nadobro zbavíme.

S Matejom sme u Zuzky absolvovali 5 sedení. Výsledkom CESTY a guľôčok tradičnej čínskej medicíny, ktorými Zuzka urýchľovala proces regenerácie je krásne hladká koža bez príznakov atopického ekzému a alergií.

V súčasnosti Matej už nemá žiadne obmedzenia v strave. Je všetkookrem vajíčka. Jeho koža je nádherné hebká a vláčna. Po atopickom ekzéme ani stopy. Kožným lekárom a alergológom už navždy odzvonilo. 

Je veľmi veľa možností, ako si zlepšiť zdravotný stav a chorobu poslať do teplých krajín. Metóda CESTA v našom prípade zabrala na 100 %. Dôležité je pripustiť, že sa to dá spraviť aj inak.

Viem o čom hovorím, pretože moje analytické myslenie niekedy netolerovalo iné možnosti, ako je návšteva lekára. Začala som ich hľadať, až keď klasická medicína v našom prípade zlyhala.

Ak chcete výsledky CESTY zažiť na vlastnej koži, dohodnite si konzultáciu so Zuzkou. Môžem ju len a len odporučiť. 

Vyplňte nasledujúci formulár a navyše získate zľavu 5 € z ceny konzultácie. Bežne terapia trvá 2 až 3 hodiny a stojí 90 €.

Zuzka Bohušová - konzultácia so zľavou 5 €

Ktoré potraviny ubližujú vašim deťom?

Podrobný postup,
vďaka ktorému to zistíte, nájdete
v eBooku nižšie.

Stiahnite si ho ZDARMA.

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.